Kreta

Kategoria Pakiety nurkowe, glowne, nurkowe

mapa-bazy-kreta.jpgNa Krecie możesz nurkować w jednej z naszych trzech baz: w Agia Pelagia, Amoudara – Heraklion i Malia. Nasze centra nurkowe są otwarte od kwietnia do połowy listopada.

Dojazd: Ze wszystkich hoteli, w miejscowościach pomiędzy Sissi i Fodele, jest możliwość bezpłatnego dojazdu do bazy i z powrotem do miejsca zakwaterowania naszymi busami.

Wyszukaj pakiet hotel z przelotem lub zleć nam wyszukanie
lub zadzwoń 22 614 00 00.
Jeżeli nie znalazłeś poniżej odpowiadającej Ci oferty, odezwij się
Do wycieczki wybierz pakiet nurkowy, my zajmiemy się resztą

silverfish.jpgAgia Pelagia - baza położona jest 20 km na zachód od Heraklionu w pięknej miejscowości Agia Pelagia, która jest jednym z najlepszych miejsc nurkowych na Krecie. Miasteczko to posiada wspaniałą plażę z pełnym wyposażeniem. Jest tu wiele restauracji, tawern, barów i dyskotek. W okolicy znajdują się również mniejsze, spokoje plaże. W Agia Pelagia jest sporo udogodnień dla amatorów podwodnych wrażeń.

Miejsca nurkowe: Jaskinia El Greco – Rafa El Greco – Przylądek Stavros – Mononaftis – Wielka Kotwica – Błękitna Jaskinia – Daedalos – Wrak Messerschmitta – Wyspa Dia

[Gallery not found]

Transport: Pomiędzy miejscowościami Sissi i Fodele oferujemy bezpłatny transport do/z naszych centrów. Goście są zabierani rano, a odwożeni do hotelu między 17:00 a 18:00, w zależności od położenia danego hotelu. Nurkowie zatrzymujący się w Agia Pelagia, Fodele lub Amoudarze mogą zostać odwiezieni do hotelu o godz. 13:00, po pierwszym zanurzeniu, jeśli mają takie życzenie.

Odległości od miast położonych na wschód i zachód od Centrum Nurkowego w Agia Pelagia:

odleglosci-kreta.jpg

Na wschód:

Pelagia
Heraklion: 23 km
Knossos: 25 km
Ammoudara: 12 km
Kokini Hani: 30 km

Gouves: 36 km

Hersonissos: 48 km

Malia: 53 km

Sissi: 55 km

Agios Nikolaos: 80 km

Na zachód:

Fodele: 7 km
Bali: 20 km
Panormo: 30 km
Rethymno: 55 km

Chania: 110 km

Malia – od 2007r. nasze centrum nurkowania Malia znajduje się w hotelu Sirens Beach, 30 km od Heraklionu. Malia jest małym miasteczkiem, jednym z najpiękniejszych miejsc na Krecie. Jest tam wiele uroczych, piaszczystych plaży, a także jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych na Krecie. Malia jest idealnym punktem wypadowym do wycieczek po Krecie oraz cieszy się bogatym życiem nocnym.

Nurkowanie:
Wybraliśmy kilka różnych miejsc położonych na wschód i na zachód od naszego centrum, pomiędzy Hersonissos i Milatos. Morska flora i fauna, którą można tam spotkać to m.in. anemony, gąbki, korale, rozgwiazdy, ośmiornice, mureny czy homary. Dodatkowo, można się tam natknąć na stare, zatopione kotwice i fragmenty starożytnych amfor.

Miejsca nurkowe: Wrak Messerschmitta – Wyspa Dia – Kori – Agios Georgios – Agia Varvara – Port Sissi – Dolina Kotwic – Milatos

Odległości od miast położonych na wschód i zachód od Centrum Nurkowego w Malii:

odleglosci-kreta.jpg

Na wschód od Malii:
Sissi: 8 km

Na zachód od Malii:
Kokini Hani: 20 km
Gouves: 15 km
Analipsis: 12 km
Anissaras: 8 km
Hersonissos: 5 km
Stalis (Sadlida): 2 km

[Gallery not found]

Amoundara – od 2005r. nasze centrum nurkowania znajduje się na terenie hotelu Appollonia Beach, który jest jednych z najlepszych hoteli w okolicy. Amoudara leży tylko 8 km od Heraklionu i cieszy się piękną plażą, gdzie można skorzystać z leżaków. Jest tam także wiele wypożyczalni samochodów, restauracji, tawern, sklepów, kin, kafejek, barów, dyskotek i przystani pływackich, gdzie można uprawiać sporty wodne.

Nurkowanie w Amoudarze:
Mimo że Amoudara jest idealnym miejscem na wakacje na Krecie, piaszczyste i płytkie (2 do 3 m) dno nie pozwala na nurkowanie. Dlatego też nasi goście przewożeni są do naszego centrum Agia Pelagia, które oddalone jest tylko o 10 km.

Ceny nurkowań w naszych bazach:

Nurkowanie z łodzi

EURO

1 Nurkowanie z łodzi – Butla i ciężarki / Pełny sprzęt

35/50

2 dni / 4 nurkowania – Butla i ciężarki / Pełen sprzęt

126/180

3 dni / 6 nurkowań – Butla i ciężarki / Pełen sprzęt

179/255

5 dni / 10 nurkowań – Butla i ciężarki / Pełen sprzęt

298/425

Programy

EURO

Discover Scuba Bubblemaker (dzieci od 8 lat)

40

Discover Scuba Diving (dzieci od 10 lat)

75

Discover Scuba Diving Plus (Beach)

Discover Scuba Diving Plus (Boat)

110

130

Wycieczka łodzią

50

Kursy PADI

EURO

Scuba Diver * -Pełne wyposażenie

250

Open Water Diver *  – Pełne wyposażenie

380

Advanced Open Water Diver *  – Pełne wyposażenie

250/325

* Ceny nie zawierają podręcznika i opłat licencyjnych

Open Water Diver Manual

50

Piękne otoczenie i warunki panujące w centrum nurkowym sprawią, że oddawanie się podwodnym przyjemnościom, stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Bazy oferują ponad 30 różnych miejsc nurkowych. Naszym gościom proponujemy: nocne zejścia pod wodę, kursy PADI i CMAS oraz NITROX, kurs dla początkujących, jak również rejsy morskie łodzią połączone z pływaniem w masce z fajką lub po prostu dla relaksu.

Nasze centra nurkowe jest otwarte od kwietnia do połowy listopada.

[Gallery not found] Tagi strony: , , , , ,

Comments are closed.